Camping Horyzont

camping horyzont

Trzy największe plusy campingu Horyzont:

ul. Żeromskiego 174/2,

84-120 Chłapowo

POLSKA

+48 500 256 556

+48 516 158 188

polehoryzont@gmail.com

 

 

camping la grande cote

Camping Horyzont to jeden z najbardziej uroczych kempingów na polskim wybrzeżu. Fantastyczni właściciele, zadbany i czysty kemping, świetne domki wakacyjne i boskie widoki to połączenie idealne 🙂 Zobaczcie naszą opinię o campingu Horyzont.

Położenie campingu Horyzont

Horyzont znajduje się w Chłapowie, blisko Władysławowa, na jednym z najładniejszych fragmentów polskiego wybrzeża. Wysokie klify, na szczycie których znajduje się kemping i szerokie plaże powodują, że to miejsce idealne na urlop. Kemping położony jest na płaskim terenie, są miejsca, gdzie drzewa rzucają cień, ale jest też sporo przestrzeni gdzie jest tylko trawa. 

Przy wjeździe na kemping czeka na Was nowa recepcja, gdzie załatwicie wszystkie formalności i dowiecie się o atrakcjach okolicy.

camping horyzont w chłapowie

Domki, parcele i przyczepy na campingu Horyzont

Na Horyzoncie sporo jest parceli pod namiot, przyczepę i kampera. Parcela to wydzielona działka, której granice określa żywopłot. Taka parcela ma od 60 do 80 m2 i na czas wynajmu należy wyłącznie do Was. My byliśmy tu właśnie kamperem z wypożyczalni Camperside i mieliśmy cudną parcelę WIDOKOWĄ PREMIUM  z widokiem na morze. Co ważne, każda parcela ma przyłącze prądu i wodno-kanalizacyjne. Jest tu także ogromne pole namiotowe, bez wydzielonych parceli, gdzie ustawiacie namioty czy kampery w miejscu wskazanym przez obsługę.

To co nam się bardzo tu podoba to domki wakacyjne, które są w pełni wyposażone, nowe i komfortowe. Sa dwa modele domków – 4 i 6 osobowe. Oba pokazujemy Wam na naszym filmie, więc koniecznie na niego zerknijcie. Domki mają jedną lub dwie sypialnie, aneks kuchenny, salon, łazienkę i zadaszony taras z grillem. 

Inną opcją zakwaterowania są przyczepy kempingowe.

camping horyzont parcele

Atrakcje i plaża na Horyzoncie

Piękna, szeroka i piaszczysta plaża znajduje się w odległości kilku minut spacerem.To co warte odnotowania to fakt, że zejście na plażę, które jest tuż za bramą kempingu jest bardzo łagodne i świetnie nadaje się do jazdy wózkiem czy hulajnogą, co osobiście Michał przetestował 🙂 

Na kempingu znajdziecie plac zabaw, fajne boisko i kapitalną ofertę animacji dla dzieci w sezonie obejmującą warsztaty plastyczne, zabawy sportowe, gry terenowe czy pocztę kempingową 🙂

chłapowo plaża

Udogodnienia

Toalety są nowe, czyste i zaspokoją oczekiwania najbardziej wybrednych gości. Możecie również skorzystać z pralni. Przy kempingu jest kilka restauracji i barów oraz sklepów, więc zakupy czy posiłek macie na wyciągnięcie ręki. Jest tu też letnia kuchnia wyposażona w lodówki, czajniki, kuchenki gazowe, automaty do kawy, herbaty i przekąsek. Możecie tu zrobić także serwis kampera.

Zobaczcie nasz film z Horyzontu:

Atrakcje okolicy

Spędzając wakacje na Horyzoncie koniecznie wybierzcie się na półwysep helski. Możecie tam podjechać autem, rowerami lub pociągiem – szynobusy kursują z Władysławowa. My polecamy Wam także wycieczkę do Trójmiasta. Zerknijcie na nasze pomysły jak zwiedzać Gdańsk i Gdynię z dziećmi 🙂 

Gdańsk z dziećmi

Gdynia z dziećmi

Post Author: Ola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *