Camping Guincho

Trzy największe plusy campingu Guincho:

Estrada Nacional 247 6,

Lugar de Areia, 2750-053 Cascais

PORTUGALIA

+351 214 870 450

infoguincho@orbitur.pt

camping la grande cote

Camping Guincho w Portugalii jest położony na obrzeżach miasta Cascais, w zacisznym miejscu, stąd już tylko krótki spacer dzielić Was będzie od oceanu. To świetna miejscówka na wakacje z dziećmi i to z kilku powodów 🙂 

Camping Guincho

Domki, namioty i parcele

W zależności od liczności Waszej rodzinki możecie wybrać jeden z 10 modeli domków i namiotów dostępnych w ofercie kempingu. Są domki z jedną, dwiema lub trzema sypialniami, które odpowiednio mieszczą 2,4,6 a nawet 7 osób. Część domków ma tylko sypialnie – bez kuchni i łazienki, zaś na ich wyposażeniu jest lodówka. Inne mają zarówno pokoje do spania, jak i jadalnię, kuchnię, łazienkę i toaletę. Znaczna większość domków ma ogrzewanie, co jest ważne, szczególnie przy pobycie poza sezonem. Jeden model przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych. Są tu również do wynajęcia wydzielone parcele z przyłączem do prądu oraz pole namiotowe, gdzie każdy stawia namiot tam gdzie akurat jest miejsce. 

camping guincho - domki I parcele

Plaża w Camping Guincho

Na ogromną, piaszczystą plażę macie do pokonania kilkaset metrów. Są tu zapierające dech w piersiach widoki, fantastyczne warunki dla windsurfingu i świetne tereny do długich spacerów.

camping guincho plaża

Camping Guincho atrakcje

Do dyspozycji gości jest niewielki basen z brodzikiem. Na kempingu jest plac zabaw oraz kort tenisowy. W lecie organizowane są tu animacje dla dzieci i dorosłych.

camping guincho atrakcje

Usługi na kempingu

Na terenie kempingu działa market, gdzie zakupicie podstawowe produkty spożywcze. A jak nie chce się Wam gotować to możecie zjeść w kempingowym barze. Z bezpłatnego WiFi  skorzystacie przy recepcji, jest tu również samoobsługowa pralnia. Na camping Guincho możecie przyjechać z psem, ale musicie go cały czas trzymać na smyczy.

camping guincho baseny

Okolica

Camping Guincho jest zarówno dla tych co lubią plażować, jak i tych co lubią zwiedzać, bo w okolicy sporo jest fajnych miejsc do zobaczenia. Warto wybrać się na wycieczkę do Sintry, na Cabo da Roca – najdalej wysunięty kraniec Europy oraz do Lizbony.

Cabo da Roca. Kraniec Europy.

Post Author: Ola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *