Camping Gala

camping gala

Trzy największe plusy campingu Gala:

EN 109, Km 4 Gala 

3090-380 Figueira da Foz

PORTUGALIA

+351 233 431 492

infogala@orbitur.pt

Camping Gala to świetne miejsce na rodzinne wakacje w Portugalii, połączone z wypoczynkiem na plaży, zwiedzaniem i degustacją lokalnej kuchni.  

camping gala

Domki, namioty i parcele na campingu Gala

Znajduje się tu aż 14 różnych modeli domków i bungalowów. Są domki z jedną, dwiema lub trzema sypialniami, które odpowiednio mieszczą 2,4,6 a nawet 7 osób. Cześć domków ma tylko sypialnie – bez kuchni i łazienki, zaś na ich wyposażeniu jest lodówka. Inne mają zarówno pokoje do spania, jak i jadalnię, kuchnię, łazienkę i toaletę. Znaczna większość domków ma ogrzewanie, co jest ważne, szczególnie przy pobycie poza sezonem. Jeden model przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych. Są tu również do wynajęcia wydzielone parcele z przyłączem do prądu oraz pole namiotowe, gdzie każdy stawia namiot tam gdzie akurat jest miejsce. 

camping gala domki

Plaża campingu Gala

Na ogromną, piaszczystą plażę macie do pokonania 400 metrów. Droga prowadzi lasem, po wydmach. To miejsce świetne na wypoczynek, zabawę w wodzie i długie spacery.

Camping Gala plaża

Atrakcje na campingu Gala

Na kempingu są dwa baseny i brodzik dla najmłodszych gości.  Znajdziecie tutaj plac zabaw dla dzieci, sprzęt fitness oraz boisko wielofunkcyjne. Organizowane są animacje dla dzieci i dorosłych.

Camping Gala baseny

Usługi

Na campingu działa restauracja i minimarket, jest też dostęp do samoobsługowej pralni i WiFi. Na wakacje możecie zabrać ze sobą psa.

camping gala atrakcje

Okolica kempingu

Warto odwiedzić szeroką plażę Figueira w Foz i miasto Coimbra, pełne zabytków i historii. My polecamy Wam również wizytę w Aveiro – miasta zwanego portugalską Wenecją oraz na Costa Nova – dzielnicy słynącej z domków w paski.  

Aveiro. Co warto zobaczyć?

Costa Nova. Domki w paski.

Post Author: Ola

2 thoughts on “Camping Gala

  anonim

  (17 kwietnia 2019 - 10:15)

  Plażę mają świetną, idealna na wakacje 🙂 Dobrze ze są tez baseny, coś czuje że pewnie kiedyś wybierzemy się na ten kemping 😉

   Ola

   (17 kwietnia 2019 - 11:40)

   Polecamy 😀 Świetny jest!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *