Camping Evora

camping evora

Trzy największe plusy campingu Evora:

Estrada de Alcacovas, Herdade Esparragosa 

7005-206 Evora

PORTUGALIA

+351 266 705 190

infoevora@orbitur.pt

Camping Evora położony jest w regionie Alentejo, zaledwie 2 kilometry od zabytkowej części miasta Evora, wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa Unesco. To jeden z cudnych zakątków Portugalii, choć nie tak znany jak Lizbona, Porto czy wybrzeże Algarve. Camping Evora to kemping idealny dla osób, które lubią zwiedzać. Poza historycznym centrum warto wybrać się na wycieczkę do Alcacer do Sal czy Regengos de Monsaraz. Camping otwarty jest cały rok. To fajna miejscówka na odpoczynek w drodze na wybrzeże.

camping evora

Domki i parcele na campingu Evora

Domki są jedno, dwu lub trzy sypialniane, mają kuchnię, łazienkę i jadalnię. Są tez modele, gdzie nie ma kuchni i łazienki, a sam domek jest właściwie tylko sypialnią. To co ważne, to fakt, że domki ją ogrzewane, dzięki temu w chłodne dni nikt tu nie marznie. Są też parcele, gdzie możecie postawić kampera czy rozbić namiot.

camping evora domki

Atrakcje na campingu Evora

Do dyspozycji gości jest niewielki basen. Dzieci mogą pobawić się na placu zabaw oraz pograć na boisku w piłkę nożną. Organizowane są również letnie animacje.  Na wakacje do Portugalii możesz zabrać swojego psa, bo kemping należy do tych ośrodków, które są przyjazne zwierzętom.

camping evora atrakcje

Usługi na kempingu

Na kempingu możecie skorzystać z WiFi, samoobsługowej pralni czy zrobić zakupy w mini markecie.

camping evora usługi

Post Author: Ola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *