Camping Caminha

camping caminha

Trzy największe plusy campingu Caminha:

 Mata do Camarido, 

4910-180 Caminha

PORTUGALIA

+351 258 921 295

infocaminha@orbitur.pt

camping la grande cote

Camping Caminha położony jest na północnym krańcu Portugalii, tuż przy granicy z Hiszpanią. To świetne miejsce na wypoczynek, plażowanie oraz aktywne zwiedzanie atrakcji okolicy.  Warto skusić się na wycieczkę Viana do Castelo, Braga, Ponte de Lima czy hiszpańskiego Santiago de Compostela. To camping dla osób, które chcą odpocząć w ciszy i spokoju i dla tych, którzy nie usiedzą w miejscu i traktują kemping jako bazę wypadową.

camping caminha

Domki i parcele na campingu Caminha

Na campingu Caminha macie do wyboru aż 8 różnych modeli domków i bungalowów, które mogą pomieścić od 2, 5 do 7 osób. Domki mają jedną lub dwie sypialnie. Część z nich ma kuchnię i łazienkę, a niektóre modele mają wyłącznie miejsce do spania oraz lodówkę. Domki są ogrzewane, co jest istotne gdyż kemping otwarty jest cały rok, a jesienne czy zimowe noce nad oceanem nie należą do najcieplejszych 😉 Jeśli podróżujecie z namiotem lub kamperem, możecie wynająć parcelę.

camping caminha domki

Plaża Camping Caminha

Od pięknej, piaszczystej plaży dzieli Was 200 metrów. W pobliżu kempingu przepływa rzeka Mino, która uchodzi tu do oceanu i jednocześnie stanowi naturalną granicę pomiędzy Portugalią i Hiszpanią. 

camping caminha plaże

Atrakcje dla dzieci

Na campingu Caminha nie ma basenu. Dzieci spędzają czas na placu zabaw, w pokoju telewizyjnym oraz na animacjach, grach, zabawach i zawodach sportowych.

camping caminha atrakcje

Usługi

Na campingu działa restauracja, bar i supermarket, jest też dostęp do samoobsługowej pralni i WiFi. To fajny kemping dla fanów wędkarstwa, którzy mają tu spore pole do popisu 🙂 Na wakacje możecie zabrać ze sobą psa.

camping caminha usługi

Post Author: Ola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *