camping włochy chorwacja

Wielki test campingów 2019 – campingi Chorwacja i Włochy

Za nami 2 miesiące podróży, 2 kraje, 25 campingów i dwóch najlepszych testerów czyli Ola i Michaś. Sprawdziliśmy atrakcje i udogodnienia, przetestowaliśmy atrakcje dla dzieci i dla dorosłych, oceniliśmy czystość i standard sanitariatów, spróbowaliśmy dań w kempingowych restauracjach i zajrzeliśmy w każdy kąt.

campingi w europie

Campingi w Chorwacji

Wpadliśmy z wizytą na najpopularniejsze campingi w Chorwacji. Zaczęliśmy naszą przygodę na Istrii – na pierwszy ogień poszedł camping Valkanela koło Vrsar. Potem testowaliśmy camping Zelena Laguna, Bijela Uvala, Amarin, Porto Sole, Polari, Vestar, Mon Perin, Istra Premium Resort, Arena Medulin, Arena Kazela, Lanterna i Park Umag. Następnie przenieśliśmy się na nasz ulubiony Zaton Holiday Resort w Dalmacji. Tu także zajrzeliśmy na camping Park Soline.

Campingi we Włoszech

Po blisko miesiącu pobytu w Chorwacji przyszedł czas na słoneczną Italię. W tym roku wybraliśmy się w dwa, najpopularniejsze wśród Polaków wakacyjne regiony – na Riwierę Adriatycką w okolice Chioggi oraz nad nasze ukochane jezioro Garda. Nad morzem odwiedziliśmy camping Rosapineta, Florenz i Miramare. Nad Garda zaś camping Weekend, Vacanze, Sivinos, Cappuccini, Continental oraz dwa największe i najbardziej znane – camping Bella Italia i camping Altomincio Family Park.

Cool camping for kids

W tym roku odpaliliśmy projekt Cool camping for kids – to autorski projekt Michała, który testował i oceniał atrakcje dla dzieci – baseny, place zabaw, parki linowe, plaże, wodne place zabaw, spray parki czy uliczki nadające się do jazdy na hulajnodze czy deskorolce. Każdy kemping, który zdobył więcej niż 4 punkty otrzymywał od Michała naklejkę “Cool camping for kids”. Jeśli zobaczycie taką na szybie kempingu to znaczy, że to świetne miejsce dla dzieci! Dodatkowo z każdego takiego kempingu wkrótce opublikujemy filmy w których Michał recenzuje poszczególne atrakcje.

cool camping for kids

Filmy, zdjęcia i recenzje campingów

W najbliższych tygodniach będziemy wrzucać filmy z poszczególnych kempingów, a recenzje i opisy atrakcji znajdziecie w naszej bazie fajnych campingów w Europie. A tymczasem zapraszamy Was na skrót naszej podróży i kadry z odwiedzonych przez nas miejsc.

Post Author: Ola

1 thought on “Wielki test campingów 2019 – campingi Chorwacja i Włochy

    CELCAMP.PL

    (9 listopada 2021 - 10:11)

    Merytoryczny wpis i bardzo przydatny projekt. Pomysł na testowanie “pod dzieci” pomoże wielu rodzicom:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *