Camping jak z bajki – świetna książka dla najmłodszych podróżników – KONKURS!

Książka “Camping jak z bajki” to świetna propozycja dla najmłodszych podróżników, którzy nie mogą doczekać się wakacji! Poznajcie wesołą rodzinkę, zobaczcie ich przygody w Toskanii i super zabawę na kempingu Norceni Girasole Club! Weźcie udział w naszym konkursie, zgarnijcie książkę i wspólnie bawcie się nią w domu, w podróży czy na wakacjach.

Książka dla najmłodszych podróżników

“Camping jak z bajki” to propozycja dla najmłodszych dzieci. Zabawa polega na wyszukiwaniu sprytnie ukrytych postaci – mamy, taty, synka Maksa, zaczytanej Neli, żyrafy Długoszyjki, Piłki Samoskoczki, Kurki Świrulki czy Kota Niewidka. Obrazki są przepiękne! Książka jest kartonowa, więc żadne niszczycielskie siły jej nie straszne 😉

“Camping jak z bajki” gwarantuje świetną zabawę dla całej rodzinki, rozwija wyobraźnię malucha, wspiera rozwój mowy, uczy kolorów i motywuje do samodzielnego czytania.

Polecamy też wszystkim tym, którzy nie do końca są przekonani do kempingowych wakacji! Akcja książki odbywa się bowiem na fantastycznym campingu Norceni Girasole Club w Toskanii. Są tu pokazane zabawy na basenie, placu zabaw, animacje, wycieczki do Florencji czy rodzinny obiad w kempingowej restauracji.

camping jak z bajki

książka dla maluchów

Globtroterek został patronem medialnym książki, a Michał najmłodszym recenzentem 😉 I choć maluchem już dawno nie jest,  to sporo się chichrał przeglądając książkę 😀

recenzja książki camping jak z bajki

pomysł na prezent dla małych podróżników

recenzja
Recenzja na stronie www.campingjakzbajki.pl

Książkę wraz z naklejkami możecie zakupić na stronie www.campingjakzbajki.pl oraz na targach turystycznych, na których swoją ofertę będą prezentowali nasi przyjaciele z www.camprest.com, autorzy i bohaterowie książki 😉 

Rodzinny konkurs “Znajdźcie, pstryknijcie i zgarnijcie”

Mamy dla Was dwa egzemplarze książki “Camping jak z bajki” wraz z naklejkami! Zapraszamy Was do udziału w rodzinnym konkursie.

konkurs

Co zrobić by wziąć udział w konkursie?

 1. Wspólnie z dzieckiem dokładnie przyjrzyjcie się ilustracjom z dwóch stron książki, które publikujemy poniżej.
 2. Wybierzcie sobie jeden z przedmiotów, z tych które wypatrzycie (najlepiej najedźcie myszką na obrazek, kliknijcie prawy przycisk myszki i otwórzcie obrazek w nowym oknie – wtedy będziecie mogli łatwo podejrzeć szczegóły)
 3. Potem uzbrójcie się w aparat i ruszcie na rodzinne poszukiwania takiego przedmiotu w Waszej okolicy. Możecie go poszukać w domu lub podczas spaceru.
 4. Fajnie, jak to Wasze dziecko będzie fotografem, choć nie jest to warunek konieczny do wzięcia udziału w konkursie 😉
 5. Waszą fotkę z nazwą przedmiotu wyślijcie na adres campingi@globtroterek.com lub umieśćcie w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku – klik TUTAJ.
 6. My wybierzemy te, które nam się najbardziej spodobają 😉
 7. Konkurs trwa od 22 marca do 27 marca 2018.
Przyjrzyjcie się obrazkowi, wybierzcie jeden z przedmiotów, odnajdźcie go w Waszym domu lub okolicy, cyknijcie fotę i wyślijcie ją do nas 🙂

 

Regulamin konkursu “Znajdźcie, pstryknijcie i zgarnijcie”
 1. Organizatorem konkursu jest blog podróżniczy www.globroterek.com
 2. Konkurs prowadzony jest na stronie internetowej www.globtroterek.com oraz portalu społecznościowym Facebook  www.facebook.com/globtroterek gdzie Organizator posiada FanPage.
 3. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Uczestnik konkursu

 1. Uczestnikiem konkursu może być pełnoletnia osoba fizyczna zwana dalej „Uczestnikiem”. Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w konkursie za uprzednią, pisemną zgodą rodziców lub przedstawicieli ustawowych. Zeskanowaną zgodę należy przesłać na adres e-mailowy: campingi@globtroterek.com

Zasady konkursu

 1. Konkurs przeprowadzany jest na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 2. Konkurs rozpoczyna się: 22.03.2018 r. i trwa do 27.03.2018 r. włącznie.
 3. Aby wziąć udział w konkursie należy przyjrzeć się konkursowej ilustracji, wybrać jeden z przedmiotów, a następnie znaleźć podobny w swojej okolicy i zrobić mu zdjęcie.
 4. Zdjęcia można umieszczać pod postem konkursowym na Facebooku (link TU) lub przesłać e-mailem na adres campingi@globtroterek.com. Organizatorzy umieszczą wypowiedź pod postem konkursowym na Facebooku.
 5. Uczestnik przesyłając zgłoszenie konkursowe oświadcza, iż przysługują mu wyłączne i nieograniczone prawa autorskie do przesłanych prac Konkursowych, które są przejawem jego własnej indywidualnej twórczości o oryginalnym charakterze.
 6. Organizator nie ma obowiązku publikacji wszystkich odpowiedzi zgłoszonych do konkursu.
 7. Odpowiedzi zgłoszone do konkursu nie mogą zawierać treści niezgodnych z prawem lub zasadami współżycia społecznego, wulgarnych, obscenicznych, propagujących przemoc, nierówność rasową lub religijną, naruszających prawa osób trzecich oraz niezgodnych z tematem konkursu.
 8. W przypadku naruszenia praw autorskich majątkowych bądź związanych z odmową upublicznienia wizerunku osób trzecich uczestnik konkursu ponosi odpowiedzialność karną i finansową za popełniony czyn i zobowiązuje się do zadośćuczynienia żądaniom strony pokrzywdzonej.
 9. Uczestnik przesyłając odpowiedź na Konkurs oświadcza tym samym, że akceptuje Regulamin Konkursu oraz wszystkie warunki uczestnictwa w nim.
 10. Uczestnik ma prawo wycofać zgłoszenie wyłącznie podczas trwania Konkursu.
 11. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nie otrzymanie lub otrzymanie zgłoszenia z opóźnieniem z przyczyn od niego niezależnych, w szczególności z przyczyn leżących po stronie administratorów serwerów internetowych.
 
Ocena zgłoszeń i ogłoszenie wyników.

 1. Wszystkie odpowiedzi nadesłane do Konkursu podlegają ocenie Jury powołanego przez Organizatora.
 2. Jury dokonuje oceny po zakończeniu okresu trwania Konkursu biorąc pod uwagę kreatywność, poczucie humoru oraz zgodność z tematyką konkursu.
 3. Spośród nadesłanych prac Jury wybierze dwa zdjęcia.
 4. Decyzje Jury są ostateczne i wiążące dla wszystkich uczestników Konkursu.
 5. Wyniki Konkursu zostaną podane do publicznej wiadomości w dniu  29.03.2018 r. na stronie internetowej www.globtroterek.com oraz portalu społecznościowym Facebook  www.facebook.com/globtroterek
 6. Laureaci zostaną powiadomieni o przyznanych nagrodach w terminie 7 dni roboczych od daty rozstrzygnięcia Konkursu, na adres e-mail, z którego przesłane było zgłoszenie konkursowe lub w wiadomości prywatnej na Facebooku, jeśli odpowiedź udzielona była pod postem konkursowym.
 7. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność odbioru nagrody z przyczyn leżących po stronie Uczestnika Konkursu.
 8. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia lub jakiekolwiek przeszkody w komunikacji z Uczestnikami wynikające z przyczyn niezależnych od niego.
 9. Nagrody w Konkursie nie można zamienić na inną nagrodę, ani na ekwiwalent pieniężny.
 10. Wysyłka nagrody kurierem  nastąpi na wskazany przez Zwycięzców adres na terenie Polski. Wymagane jest podanie pełnych danych teleadresowych (imię, nazwisko, adres, telefon, e-mail).

Nagrody

 1. Nagrodą w konkursie jest książka “Camping jak z bajki” i zestaw naklejek o łącznej wartości 37 zł.

Postanowienia końcowe

 1. Regulamin niniejszego konkursu dostępny jest na stronie internetowej www.globtroterek.com
 2. Regulamin może ulec zmianie, a jego wykładnia i interpretacja przysługuje Organizatorowi. Wszelkie zmiany zostaną opublikowane na stronie www.globtroterek.com
 3. Uczestnik poprzez udział w Konkursie wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych w celu związanym z realizacją Konkursu i celach marketingowych Organizatora.
 4. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia Konkursu w tym wykonania zobowiązań Organizatora wobec Uczestników oraz w celu wysyłania informacji marketingowych środkami komunikacji elektronicznej związanej z
  działalnością serwisu www.globtroterek.com. Uczestnicy Konkursu mają prawo wglądu do podanych danych
  osobowych oraz prawo zgłaszania wniosków w zakresie ich poprawiania lub żądania usunięcia danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne w celu otrzymania nagrody w Konkursie.

 

Post Author: Ola

2 thoughts on “Camping jak z bajki – świetna książka dla najmłodszych podróżników – KONKURS!

  Kasia

  (23 marca 2018 - 11:59)

  Ale ekstra, wyślę swojej siostrze, ona pewnie będzie chciała z dzieciakami wziąć udział! Książka wygląda ekstra 🙂

   Tomek

   (15 lipca 2018 - 04:35)

   Gorąco polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *