Bezpieczne wakacje na kempingu – wszystko co trzeba wiedzieć o wakacjach w 2021 roku

Z radością pokazujemy Wam nasz kolejny ebook. W tym roku tematykę przewodnika narzuciła światowa pandemia. Już chyba nikt nie ma złudzeń, że świat zmienił się na naszych oczach, a covid zamknął nas w domach, ograniczył kontakty z innymi ludźmi i zabronił podróżowania.

Coraz więcej osób zmęczonych jest bieżącą sytuacją i nie ma co ukrywać, że większość z nas marzy o beztroskich wakacjach, radości dzieci pluskających się w basenie, zimnym drinku w dłoni i palmie rzucającej cień na nasz leżak 😉 

Bezpieczne wakacje na kempingu w 2021 roku

Wakacje na kempingu są uznawane za najbezpieczniejszą formę spędzania wakacji, dlatego sporo osób po raz pierwszy decyduje się na taką formę wypoczynku. W tym przewodniku wprowadzimy Was w świat kempingów krok po kroku. Pokażemy Wam jak kempingi przygotowane są na zagrożenia związane z koronawirusem, jakie zasady, reguły i obostrzenia obowiązują kempingowiczów i jakie rozwiązania w związku pandemią zostały na kempingach wdrożone.

Najlepsze kempingi w Europie

Przedstawimy Wam nasze ulubione kempingi z południowej i zachodniej Europy, które osobiście przetestowaliśmy i w 100% Wam polecamy. Ponieważ bezpieczeństwo rozumiemy także jako bezpieczeństwo finansowe, przy każdym kempingu opisaliśmy Wam procedury rezerwacji i ewentualnego odwołania wakacji oraz zasady zwrotów zaliczek i zadatków.

Kampery i przyczepy dla bystrzaków

W naszym ebooku znajdziecie też porady praktyczne i wskazówki dla osób rozpoczynających przygodę z caravaningiem. Wspólnie z ekspertami stworzyliśmy rozdział poświęcony kamperom i przyczepom, po przeczytaniu którego będziecie wiedzieć wszystko co trzeba o autach turystycznych i przyczepach kempingowych.

Wakacje pod namiotem

W rozdziale poświęconym wakacjom pod namiotem znajdziecie szereg wskazówek odnośnie wyboru sprzętu, niezbędnych gadżetów i przydatnych rzeczy, których nie powinno zabraknąć w Waszym bagażu. Znajdziecie tam również kod rabatowy od naszego eksperta na zakup sprzętu i wyposażenia namiotowego 🙂

Koronawirus w Europie

Ostatni rozdział poświęcony jest aktualnym obostrzeniom i zasadom wjazdu do krajów południowej i zachodniej Europy. Znajdziecie tam informacje o Chorwacji, Włoszech, Słowenii, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Węgrzech oraz krajach tranzytowych – Niemcach, Czechach i Austrii. Nie zabraknie oczywiście informacji o Polsce, wymogu kwarantanny czy zamknięciu granic. Co ważne rozdział ten aktualizowany będzie minimum raz w tygodniu do końca sezonu kempingowego! O aktualizacjach będziemy Was informować na naszym profilu na Facebooku (KLIK TU)

OSTATNIA AKTUALIZACJA: 21.06.2021

Przewodnik do pobrania

Post Author: Ola

1 thought on “Bezpieczne wakacje na kempingu – wszystko co trzeba wiedzieć o wakacjach w 2021 roku

    Mobilne systemy sprzedaży

    (24 listopada 2021 - 09:34)

    Dziękuję za porady.

    O wielu rzeczach wiedzieliśmy i ich przestrzegaliśmy, jednak wiele z nich nie jest takie oczywiste. Tak wiec osoba, która wybiera się pierwszy raz na camping na pewno powinna przeczytać 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *