camping valkanela atrakcje

Atrakcje na campingu Valkanela

Z własnego doświadczenia wiemy, że wybierając się z rodzinką na wakacje na camping warto sprawdzić jakie atrakcje czekają w danym miejscu. Dlatego postanowiliśmy dokładnie sprawdzić dla Was jakie zabawy, animacje i atrakcje oferują poszczególne campingi. Dziś sprawdzamy camping Valkanela w Chorwacji.

Atrakcje na campingu Valkanela

Zaczniemy od atrakcji wodnych, bo one zwykle sprawiają dzieciom najwięcej frajdy.

Trzy baseny znajdują się w okolicach plaży i wszystkie są obiektami odkrymi. Przeznaczone są dla różnych grup wiekowych, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Basen dla najmłodszych dzieci ma ponad 170 m2, jest głęboki na 25 cm i wyposażony w zjeżdżalnie oraz plac zabaw dla dzieci.  Basen dla starszych dzieci i dorosłych ma 368 m2 i zróżnicowaną głębokość od 0,90m aż do 3,40 m. W najgłębszej części basenu można trenować nurkowanie. Kolejny basen dla dzieci i dorosłych jest długi na 50 metrów i głęboki na 1,35 m. Przy basenach można wypożyczyć leżaki i parasole na tarasie słonecznym.

Plaże przy kempingu są różne, niejednorodne, co czyni to miejsce ciekawym i wyjątkowym. Znajdziecie tu plaże skaliste, kamienno-płaskowyżowe,  betonowe, piaszczyste oraz żwirowe, przy których można znaleźć trochę cienia, którego dają sosny. Plaża jest wyróżniona Błękitną Flagą, czyli symbolem wysokiej jakości usług,  sprzętu, czystości i bezpieczeństwa na morzu oraz brzegu. Na plaży znajdują się prysznice oraz za dodatkową opłatą można wynająć leżaki i parasole. Plaża główna jest dostosowane dla osób niepełnosprawnych oraz na kempingowej plaży jest specjalny odcinek wyznaczony tylko dla psów.  Na wodzie przy plaży znajdują się również dmuchańce.

Oprócz basenów i plaży na kempingu czekają na Was inne atrakcje. Są to 4 korty tenisowe, boisko do siatkówki plażowej, mini golf, tenis stołowy, bilard, piłkarzyki i rzutki, trampolina, kilka placów zabaw dla dzieci oraz wypożyczalnia rowerów, rowerów wodnych, kajaków i łodzi (wymagana licencja).

Dla dzieci od 4 do 11 lat jest mini club, specjalnie zaprojektowany program dla nastolatków, chorwacka szkoła językowa, zajęcia sportowe w ramach programu animacyjnego, między innymi zawody sportowe, tenis stołowy, minigolf, poranna gimnastyka, wycieczki rowerowe, aqua aerobik, aerobik, nordic walking, wycieczki piesze, szkoła tańca i siatkówka plażowa. Są również bogate programy przygotowane na wieczór – muzyka grana na żywo czy przedstawienia. Nie brakuje również wieczorów tematycznych.  Program wieczorny dla dzieci również istnieje ;). Znajdziecie w nim np. mini dyskotekę, mini kabaret czy pokazy talentów.

camping valkanela

Nikt na Valkaneli nie będzie się nudził 🙂  Więcej fotek z campingu tutaj:

Kliknij na zdjęcie, by je powiększyć.

Więcej o campingu Valkanela przeczytacie tutaj:

Camping Valkanela w Chorwacji

Post Author: Ola

2 thoughts on “Atrakcje na campingu Valkanela

  Marta

  (18 kwietnia 2019 - 22:15)

  Fajny kemping, właśnie takie coś szukam na te wakacje 🙂

   Ola

   (19 kwietnia 2019 - 11:06)

   Polecamy Valkanelę bardzoooo! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *