Atrakcje na campingu Rosapineta we Włoszech

Z własnego doświadczenia wiemy, że wybierając się z rodzinką na wakacje na camping warto sprawdzić jakie atrakcje czekają w danym miejscu. Dlatego postanowiliśmy dokładnie sprawdzić dla Was jakie zabawy, animacje i atrakcje oferują poszczególne campingi. Dziś sprawdzamy camping Rosapineta we Włoszech.

Atrakcje na campingu Rosapineta

Camping Rosapineta to świetne miejsce dla całej rodziny. Na kempingu jest dużo atrakcji, które na pewno przypadną Wam do gustu. Zobaczmy co tu przygotowano dla kempingowiczów.

Zacznijmy od atrakcji wodnych, bo zwykle sprawiają najwięcej frajdy 🙂 Dwa baseny znajdują się tuż obok plaży. Najwięcej dzieci jest w pobliżu zjeżdżalni, a dorosłych koło jacuzzi 😉  Przy basenach znajduje się taras słoneczny, można wypożyczyć leżaki i parasole.

 

A jak znudzi Wam się basen to idźcie na plażę. Jeśli uwielbiacie piasek i nie odpowiadają Wam żwirowe lub kamieniste plaże, to na tym kempingu plaża jest idealna dla Was 🙂  Miękki piasek, łagodne wejście do wody i ciepłe morze to gwarancje super wakacji.  Plaża ma też specjalny odcinek wydzielony tylko dla zwierząt.

camping rosapineta

Oprócz basenu znajdziecie na kempingu również salon gier i kręgielnie z 4 torami. Mini golf to świetna zabawa dla całej rodziny, my uwielbiamy takie rozgrywki 🙂  A tu będzie co robić, bo na kempingu jest aż 18 dołków do mini golfa. W pobliżu minigolfa znajduje się plac zabaw dla dzieci, a drugi jest przy restauracji. Dla osób chcących wypróbować czegoś nowego polecamy łucznictwo. Jeśli nie wyobrażacie sobie życia bez siłowni, to bez obaw, jest i siłownia, z której będziecie mogli bez przeszkód korzystać. Na siłowni można również poprosić o pomoc trenera w dopasowaniu ćwiczeń. Możecie również pograć na boisku w piłkę nożną, siatkówkę na plaży lub na korcie w tenisa.

Dla dzieci jest otwarty Mini Club, a dla nastolatków Junior Club. Są również organizowane animacje dla całej rodziny i zajęcia sportowe: rozciąganie, aquagym, turnieje, gry, noce z grami, kabaret i pokazy tańca. Po campingu Rosapineta jeździ pociąg, który zawiezie Was w różne rejony campingu. Możecie również wypożyczyć rower na kempingu i pojechać na rowerową wycieczkę.

Nikt nie będzie się tu nudził 🙂 Zobacz zdjęcia z atrakcji campingu Rosapineta (kliknij na zdjęcie, by je powiększyć):

Więcej informacji o campingu Rosapineta znajdziesz tutaj:

Camping Rosapineta we Włoszech

 

Post Author: Ola

3 thoughts on “Atrakcje na campingu Rosapineta we Włoszech

  Jolka

  (24 kwietnia 2019 - 09:53)

  fajny jest ten kemping, polecamy osobiście 🙂

   Ola

   (25 kwietnia 2019 - 00:57)

   My też go bardzo lubimy 🙂

  anonim

  (24 maja 2019 - 12:46)

  Plaże mają bardzo fajną, przetestujemy w tym roku 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *