Camping polari atrakcje

Atrakcje i animacje na campingu Polari

Z własnego doświadczenia wiemy, że wybierając się z rodzinką na wakacje na camping warto sprawdzić jakie atrakcje czekają w danym miejscu. Dlatego postanowiliśmy dokładnie sprawdzić dla Was jakie zabawy, animacje i atrakcje oferują poszczególne campingi. Dziś sprawdzamy camping Polari w Chorwacji.

Atrakcje na campingu Polari

Niewątpliwie jednym z największych hitów campingu Polari jest basen i wodny plac zabaw dla dzieci. Baseny znajdują się blisko plaży, tak więc będąc na basenie można również spoglądać na morze 🙂 Basen na 1450 mi jest głęboki na 1,3 m. To typowy basen rodzinny, gdzie z większymi dzieciaczkami możecie pograć w piłkę lub się powygłupiać w wodzie 😉 Z maluszkami możecie robić to samo tyle, że w brodziku, który znajduje się tuż obok. Brodzik ma 0,45 m głębokości i znajdują się tu niewielkie zjeżdżalnie. Przy basenie można wynająć leżaki i parasole za dodatkową opłatą.

Obok basenów znajduje się spory park wodny o powierzchni 600 m2.  Składa się z  kilku basenów – dwa pierwsze to baseny dla dzieci o powierzchni 100 m2  – pierwszy głęboki na 30 cm, drugi –  1,3 m. Poza tym mnóstwo tu fontann, tryskających urządzeń i zjeżdżalni. Znajduje się tu też basen przeznaczony do nauki nurkowania o powierzchni 100 m2 i głębokości aż 3,4 m. Przy parku można również wynająć parasole i leżaki na tarasie słonecznym. 

Kolejnym fajnym miejscem jest plaża, która jest częściowo zacieniona przez drzewa. Ma 2 km długości i jest kamienista, dzięki czemu morze w tym miejscu świetnie nadaje się do snoorkowania. Na wodzie, przy plaży znajduje się dmuchany plac zabaw. Plaża jest wyróżniona Błękitną Flagą, czyli symbolem wysokiej jakości usług,  sprzętu, czystości i bezpieczeństwa na morzu oraz brzegu. Na plaży znajdują się prysznice oraz za dodatkową opłatą można wynająć leżaki i parasole. Plaża ma specjalny odcinek wyznaczony tylko dla psów.  

Oprócz szaleństw w wodzie, na kempingu można spędzić aktywnie czas w innych miejscach. Znajdziecie tu kilka placów zabaw dla dzieci, boiska do siatkówki plażowej, tenis stołowy, korty do gry w tenisa i boiska do piłki nożnej, trampoliny, dmuchańce, gry wideo i rzutki za dodatkową opłatą, wypożyczalnię rowerów, gokartów i skuterów.

Oprócz tych atrakcji dla dzieci w wieku 4-11 lat czeka mini klub, program wieczorny dla dzieci i młodzieży  w postaci dyskoteki, mini kabaretu czy karaoke. Zajęcia sportowe dla wszystkich osób w ramach programu animacyjnego obejmują zawody sportowe, zumbę, aerobik i aerobik wodny. Znajdziecie również szkołę językową oraz szkołę tańca. Wieczorami dla dorosłych czeka bogaty wieczorny program rozrywkowy z muzyką na żywo i pokazami. Nie będzie brakować wieczorów tematycznych. Rozrywka w takiej postaci jest dostępna codziennie od 15 czerwca do 15 września.

Więcej fotek z atrakcji tu:

Kliknij na zdjęcie, by je powiększyć.

Tak więc gwarantujemy, że nie będziecie się tu nudzić 😀 A więcej o campingu Polari i miejscach w okolicy wartych zobaczenia przeczytacie tu:

Camping Polari w Chorwacji

Post Author: Ola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *