Atrakcje i animacje na campingu Adria w Słowenii

Z własnego doświadczenia wiemy, że wybierając się z rodzinką na wakacje na camping warto sprawdzić jakie atrakcje czekają w danym miejscu. Dlatego postanowiliśmy dokładnie sprawdzić dla Was jakie zabawy, animacje i atrakcje oferują poszczególne campingi. Dziś sprawdzamy camping Adria w Słowenii.

Atrakcje na campingu Adria w Słowenii

Na campingu znajduje się odkryty basen rekreacyjno – pływacki oraz brodzik dla maluchów. Woda w basenie jest słona 🙂 Basen pływacki jest dość duży i ma 1,6 metra głębokości, więc  starsze dzieci mogą urządzać sobie skoki do wody czy grać w piłkę. Na basenie można za opłatą wypożyczyć leżaki i parasole. Na plaży możecie wypożyczyć sprzęt wodny – kajaki, SUPy czy rowerki wodne. Te ostatnie szczególnie polecamy 🙂 Można sobie popływać wzdłuż wybrzeża i pozjeżdżać do wody.

Na dzieci czeka kilka placów zabaw – nasz ulubiony to ten z huśtawkami na plaży. Zachód słońca i huśtanie to idealne zakończenie dnia 😀 Inne miejsce do którego dzieci lecą jak pszczoły do miodu to  Jumpyland. Spory teren pełen dmuchańców, a takze fajny i bezpiczeny plac zabaw dla najmłodszych pełen rowerków, samochodzików, domkówi małych zjeżdżalni. Minusem jest to, że wejście jest płatne :/

Dla zapalonych sportowców jest dostępne boisko do gry w piłkę nożną, koszykówkę czy siatkówki plażowej, korty tenisowe oraz mini golf. Cała rodzina może świetnie spędzić czas na kręgielni, grając nie tylko w kręgle, ale i bilard, rzutki czy piłkarzyki. Jest też pokój gier przy barze.  W recepcji znajduje się biblioteka. Organizowane są również odpłatnie przejażdżki na koniach i kucykach.

Dla dzieci działa mini club, który organizuje dyskoteki i gry sportowe.Dla dorosłych są również prowadzone zajęcia z zumby, pilates czy aerobiku wodnego, na zewnętrznym basenie. 

Na kempingu jest też SPA,  gdzie można skorzystać z masaży i zabiegów kosmetycznych. W tym samym budynku jest też kryty basen z brodzikiem. 

A tu więcej zdjęć z campingu Adria:

Kliknij na zdjęcie, by je powiększyć.

Więcej o campingu Adria przeczytacie tutaj:

Camping Adria w Słowenii

Post Author: Ola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *