O nas

Jesteśmy trzyosobową rodzinką w składzie mama, tata i kilkuletni Globtroterek. Podróżujemy po Europie, którą uwielbiamy fotografować. Jesteśmy fanami kempingowania i parków rozrywki. Naszym sposobem na zwiedzanie są gry miejskie i rodzinne zabawy. Poszukiwaliśmy domku dla rybki w Barcelonie, skarbów w Dubrowniku, elementów maski w Wenecji i złodziei słoneczników w Arles. Zwiedzaliśmy Paryż tropem agenta Złomka i Sewillę śladami Byczka Fernando. Szukaliśmy TOP 10 w Amsterdamie, graliśmy w fotograficzną grę miejską w Londynie, byliśmy tajnymi agentami w Mostarze, a Kraków zwiedzaliśmy śladami legend. Bawiliśmy się w rycerzy w Carcassonne, smerfy w Delft i piratów w Katwijk.  Udowadniamy, że podróże to wielka, rodzinna przygoda.

Organizujemy gry miejskie we współpracy z targami turystycznymi, festiwalami podróżniczymi, miastami i gminami oraz szkołami i firmami. Specjalizujemy się w grach rodzinnych 🙂 Nasze gry zobaczysz TUTAJ.

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy „Niezbędnik poszukiwacza wrocławskich przygód”, dzięki któremu mogą porwać rodzinki na własną grę miejską. W Niezbędniku znajduje się wszystko co jest potrzebne, by się dobrze bawić – gotową trasę zwiedzania, mapę krasnali, ciekawostki o mieście oraz zagadki i zadania do wykonania w poszczególnych punktach.