Zapraszamy na grę terenową „Imprezka u smoka” w Żmigrodzie

Rodzinna gra terenowa – „Imprezka u smoka”

Zapraszamy na super przygodę podczas Żmigrodzkich Dni Smoka 2017! W sobotę, 10 czerwca,  przeniesiemy Was do świata bajek, smoków i uroczych księżniczek 🙂 Waszym zadaniem będzie pozbierać elementy smoczego prezentu, który rozsypał się po całym Żmigrodzie. Po drodze czekają na Was zadania do wykonania  i zagadki do rozwiązania. Za każde wykonane zadanie otrzymacie część prezentu. A gdy zdobędziecie cały prezent, dotrzecie do smoka i osobiście mu go wręczycie. W zamian dostaniecie smoczą nagrodę 🙂 Szykuje się kapitalna rodzinna zabawa! Udział bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy. Na grę zaprasza Urząd Miejski w Żmigrodzie i Globtroterek.com

 Co zrobić, żeby wziąć udział w grze?

  1. Wspólnie z dzieckiem lub dziećmi zbierz rodzinną Drużynę, składającą się z minimum 2 , a maksimum  5 osób – w tym przynajmniej jednej osoby dorosłej i jednego dziecka w wieku 3 – 15 lat. Do zabawy zaproście rodzeństwo, ciocie, wujków, dziadków czy przyjaciół.
  2. Zgłoś Drużynę do gry – zgłoszenia przyjmujemy mailowo na adres: kontakt@globtroterek.com  od 31 maja 2017 do 9 czerwca 2017  lub do wyczerpania miejsc. W przypadku gdy po zapisach internetowych pozostanie pula miejsc można dołączyć do gry zapisując się osobiście w dniu gry, podczas Żmigrodzkich Dni Smoka, od godz. 12.45 do godz. 14.00 lub do wyczerpania miejsc, w Punkcie Obsługi Gry umieszczonym na terenie miejskiego targowiska.
  3. W zabawie może wziąć udział 40 dzieci wraz z opiekunami. Kto pierwszy ten lepszy 😉

Jak wygląda zabawa?

  1. Z Drużynami, które zapiszą się na grę, zaczynamy zabawę w sobotę, 10 czerwca, o godz. 12:45 w Punkcie Obsługi Gry, umieszczonym na terenie targowiska.
  2. Dostaniecie od nas rekwizyty niezbędne do udziału w grze.
  3. Waszym zadaniem będzie odnaleźć, na podstawie mapy, 5 bajkowych postaci, które mają dla Was zadania do wykonania.
  4. Za każde wykonane zadanie otrzymacie część smoczego prezentu i wskazówkę do odszyfrowania hasła.
  5. Gdy uzbieracie wszystkie elementy prezentu dotrzecie do Smoka, który w podziękowaniu za upominek wręczy Wam niespodzianki.
  6. Do smoka musicie dotrzeć najpóźniej do godziny 16.30
Regulamin gry do pobrania TUTAJ.
 
 
gra miejska imprezka u smoka, gry miejskie, gry dla dzieci, rodzinne gry miejskie, gry terenowe wrocław

Post Author: Ola

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.