Zapraszamy na super zabawę podczas Festiwalu Podróżniczego "Śladami Marzeń" przy Tour Salon w Poznaniu :)Już wkrótce, od 17 do 19 lutego, odbędzie się wielka impreza turystyczna w Poznaniu, podczas której porwiemy dzieci i ich rodziców w super podróż po Europie. Będzie się działo :) Targi Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon 2017 to okazja na zapoznanie się z ofertą firm turystycznych, wydawnictw i regionów. Jednocześnie, podczas trwania targów,  na podróżnicze opowieści zaprasza Festiwal Podróżniczy "Śladami Marzeń".  W tym roku organizatorzy otrzymali kilkadziesiąt zgłoszeń podróżników, chętnych podzielić się swoją pasją ze słuchaczami. Wybrano 15 prelekcji, w tym naszą!  


Dlatego z ogromną radością zapraszamy dzieci i ich rodziców na jedyną taką rodzinną prezentację podróżniczą :) 

Jak wiecie, nasze rodzinne podróże pełne są zabaw, zagadek i ciekawostek. Każde miejsce w Europie zwiedzamy grając w grę miejską. Dla nas miasto zmienia się w wielką planszę, budynki, a ulice i parki mają dla nas zadania do wykonania i zagadki do rozwiązania. Dlatego podczas spotkania porwiemy Was na nasz świat gier miejskich i rodzinnych zabaw!

Globtroterek (lat 7) opowie dzieciom o grach i zwiedzaniu europejskich miast, a my podpowiemy rodzicom jak w prosty sposób zamienić zwykły spacer w super rodzinną przygodę :)

Do tego wspólnie zagramy w mini-grę targową. Będzie dużo śmiechu, rysowania,  przytulania, zagadek, zadań i nagrody-niespodzianki :)  


Zapraszamy w niedzielę, 19 lutego o godzinie 12.00
 Międzynarodowe Targi Poznańskie, Pawilon 15, Poziom I, sala 1 G. 
Dokładną mapę znajdziecie TUTAJ.

Link do wydarzenia na FB - TU.

Do zobaczenia :)