Wakacje z Vacansoleil :)
Zima to najlepszy czas na planowanie wakacji. Gdy za oknem szaleje zimno, nic nie poprawia nam humorów bardziej niż wertowanie przewodników i pełnego słonecznych zdjęć katalogu kempingów. W długie wieczory snujemy plany, układamy trasy zwiedzania i obmyślamy nowe gry miejskie :)


Wakacje z Vacansolei 
Jak co roku, tak i w 2017, nasze wakacje planujemy spędzić na naszym kontynencie ;) Dlatego jest nam ogromnie miło powitać w globtroterkowych progach firmę Vacansoleil Polska, z którą od lat podróżujemy po Europie. Wspólnie z Vacansoleil przygotowaliśmy cykl artykułów, które pokażą jak naprawdę wygląda wypoczynek na kempingach ;)


W naszym cyklu „Wakacje z Vacansoleil” znajdziecie praktyczną ściągę jak przygotować się do wakacji na kempingu i czego nie powinno zabraknąć w Waszym bagażu. Doradzimy na co zwracać uwagę przy wyborze kempingów, jaki wybrać rodzaj zakwaterowania, jakich atrakcji możecie się spodziewać i ile to wszystko kosztuje. Zabierzemy Was szlakiem najfajniejszych kempingów i podpowiemy co warto zwiedzić w okolicy. A do tego wszystkiego będą konkursy ze świetnymi nagrodami i super-hiper niespodzianka dla najmłodszych klientów Vacansoleil :)


Bardzo się cieszymy na myśl o tym, co się wkrótce wydarzy! Dostajemy od Was mnóstwo maili i wiadomości z pytaniami o konkretne kempingi, ich położenie, atrakcje i czystość. Dociekacie czy nie ściemniamy i czy naprawdę wygląda to tak jak zdjęcia i filmy z naszych postów ;)  Mamy nadzieję, że rozwiejemy Wasze wątpliwości i znajdziecie u nas sporo praktycznych wskazówek. Wielu naszych czytelników i przyjaciół porzuciło hotele na rzecz kempingowych wakacji. I teraz nie wyobrażają sobie innej formy wypoczynku. Ciekawe czy Wam też się spodoba? ;)  
Nie chcielibyśmy żeby ktokolwiek z naszych Czytelników poczuł się zaniedbany ;) Jeśli macie pytania odnośnie podróży, kempingów, parków rozrywki czy gier i zabaw śmiało piszcie do nas maila: kontakt@globtroterek.com lub wiadomość prywatną na Facebooku www.facebook.com/globtroterek Tam odpowiadamy najszybciej jak się da :)

Podróże z dzieckiem, zwiedzanie z dzieckiem, gry miejskie, zabawa z dzieckiem, podróże z dziećmi