Niezbędnik poszukiwacza wrocławskich przygód - Wrocław z dzieckiem

Lubicie Wrocław? Zaprzyjaźniliście się z krasnalami? Wiecie, że na Placu Solnym mieszka smok? Potraficie wymienić wrocławskie punkty widokowe? Znacie historię Jatek? My na te wszystkie pytania odpowiadamy TAK! I dlatego specjalnie dla Was przygotowaliśmy Niezbędnik poszukiwacza wrocławskich przygód! 


Podróże z dzieckiem. Pomysł na spacer po Wrocławiu czyli czym jest Niezbędnik?

To zeszyt pełen ciekawostek o Wrocławiu, zadań do wykonania i zagadek do rozwiązania. Niezbędnik opisuje trasę zwiedzania i pozwala na zagranie w grę miejską z całą rodziną. To świetny pomysł na wycieczkę przedszkolaków lub uczniów klas 0-3.
Do Niezbędnika dołączona jest mapa krasnali, która pomaga w dotarciu do celu. Znajdziecie tam także krasnoludkową czapę, dzięki której mały poszukiwacz zamieni się na chwilę we wrocławskiego krasnala :)  Spacer po Wrocławiu z dzieckiem - przewodnik dla dzieciodróże z dziećmi

Opisana przez nas trasa zwiedzania jest łatwa i przyjemna. Przebiega przez wrocławski Rynek i okoliczne uliczki. Niezbędnik polecamy całym rodzinom, niezależnie od wieku dzieci! Dzięki niemu spędzicie wspólnie czas i przeżyjecie rodzinną przygodę :)
Niezbędnik to także fajny pomysł na prezent dla kilkulatka.


Jak zdobyć Niezbędnik?
Niezbędnik dostępny jest  na aukcji Allegro -> KLIKNIJ TUTAJ. Zamówienie wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych. Polecamy wybrać opcję dostawy Polecony InPost - jeśli w pobliżu macie paczkomat :)


Wyłączyliśmy komentarze, gdyż nie nadążaliśmy z odpisywaniem na nie :) 
Nie chcielibyśmy żeby ktokolwiek z naszych Czytelników poczuł się zaniedbany. Jeśli macie pytania odnośnie podróży, kempingów, parków rozrywki czy gier i zabaw śmiało piszcie do nas maila: globtroterek@op.pl , kontakt@globtroterek.com lub wiadomość prywatną na Facebooku www.facebook.com/globtroterek Tam odpowiadamy najszybciej jak się da :)