Konkurs z woblink.com - do wygrania czytnik e-booków

Tym razem coś dla rodziców :)
Nie wyobrażamy sobie wypoczynku bez dobrej lektury. Śmiało można stwierdzić, że pożeramy książki z prędkością światła ;) Tato Globtroterka to fan fantastyki, Globtroterek nie odrywa się od książek podróżniczych dla dzieci i przygód Mikołajka, a ja uwielbiam mroczne thillery - im więcej trupów i krwi, tym lepiej ;) Z racji naszych podróży samochodem i zapełniania każdej wolnej przestrzeni bagażowej, musieliśmy wprowadzać limity zabieranych egzemplarzy. Dopóki nie zaprzyjaźniliśmy się z czytnikami e-booków. Od tego czasu zabieramy ze sobą pół księgarni :)  Teraz jeden z takich czytników może trafić w Wasze ręce.

Jak wygrać czytnik e-booków?

Zadanie jest proste:

  1. Poszperaj w domowym archiwum zdjęć lub cyknij fotkę z obecnych wakacji, na której do pełni szczęścia brakuje tylko czytnika e-booków.
  2. Zdjęcie umieść w wydarzeniu konkursowym na fanpage'u Woblinka https://www.facebook.com/events/1121477851280338/  lub na Instagramie oznaczone hashtagiem #WoblinkTravel w dniach 19-24.08.2016
  3. Czekaj na ogłoszenie wyników 25 sierpnia 2016.

Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem.

Powodzenia!
  
Konkurs przeprowadzamy wspólnie z woblink.com - najpopularniejszą w Polsce platformą z e-bookami i czytnikami. Możecie tu nabyć ponad 20 000 e-booków! 

Regulamin konkursu “Woblink Travel #8”

I.

POSTANOWIENIA OGÓLNE

§ 1

Niniejszy Regulamin określa warunki, na jakich odbywa się Konkurs pod nazwą „Woblink Travel #8”. Przedmiotem Konkursu jest nagrodzenie jednej osoby, która prześle najciekawsze zdjęcie z wakacji, na którym do pełni szczęścia brakuje tylko czytnika e-booków.

 § 2

Organizatorem konkursu oraz fundatorem nagrody jest platforma e-bookowaWoblink (ul. Smolki 5/103, 30-513 Kraków) zwana dalej „Organizatorem Konkursu”. Serwis Facebook.com nie jest organizatorem Konkursu.

§ 3

Konkurs jest organizowany na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i animowany na stronie serwisu Facebook.com (https://www.facebook.com/woblink).

§ 4

Konkurs trwa w dniach 19-24.08.2016 r. do godziny 23:59.

II. UCZESTNICY KONKURSU

§ 1

Uczestnikami Konkursu mogą być osoby pełnoletnie, które w dniach 19-24.08.2016r. prześlą zdjęcia z wakacji, na których do pełni szczęścia brakuje tylko czytnika ebooków i umieszczą je w wydarzeniu konkursowym (na fanpage’uWoblinka).

§ 2

Uczestnikami Konkursu nie mogą być pracownicy ani osoby pozostające w stosunku zlecenia lub w innym stosunku prawnym, do którego stosuje się przepisy o zleceniu z Organizatorem Konkursu oraz członkowie rodzin wskazanych osób, do drugiego stopnia pokrewieństwa.

§ 3

Administratorem danych osobowych uczestników Konkursu jest Organizator. Dane osobowe przekazane Organizatorowi przez wyłonionych laureatów Konkursu będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji Konkursu. Dane osobowe mogą być także przetwarzane, gdy jest to niezbędne dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów administratora danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwi laureatom otrzymanie nagród.

III. ZASADY I PRZEBIEG KONKURSU

§ 1

Nad prawidłowym przebiegiem Konkursu i przyznaniem nagród czuwają Osoby Odpowiedzialne powołane przez Organizatora (zwane w dalszej części niniejszego regulaminu również „Moderatorami”).

§ 2

Nagrodzone  zostanie jedno zdjęcie cudownych wakacji, w których do pełni szczęścia brakuje tylko czytnika e-booków, zamieszczone w wydarzeniu konkursowym lub na Instagramie oznaczone hashtagiem #WoblinkTravel do 24.08.2016, do godziny 23:59.

§ 3

Aby przystąpić do Konkursu, należy zapoznać się z Regulaminem Konkursu.

§ 4

Zgłoszenie do Konkursu nie może zawierać obraźliwych zwrotów i przekleństw.

§ 5

Zadaniem postawionym przed uczestnikami Konkursu jest zrobienie ciekawego zdjęcia z wakacji, w którym do pełni szczęścia brakuje tylko czytnika e-booków. (Wszystkie chwyty dozwolone), a następnie zamieszczenie go w wydarzeniu  konkursowym.

§ 6

Każdy uczestnik Konkursu może zgłosić maksymalnie jedno zdjęcie.

§ 7

Wysyłając swoje zgłoszenie, Uczestnik oświadcza i potwierdza, że zgłoszenie do Konkursu jest jego dziełem oraz że przysługują mu do niego autorskie prawa majątkowe i osobiste, w tym prawo do wysyłania go na Konkurs.

§ 8

Rozstrzygnięcie Konkursu (opublikowanie wyników) nastąpi 25.08.2016 r. na fanpage’uWoblinka po godzinie 11:00.

§ 9

Uczestnik wskazany przez jury jako zwycięzca Konkursu zostanie poproszony o podanie danych osobowych i adresu dostarczenia przesyłki z nagrodą.

IV. NAGRODY

§ 1

W konkursie przewidziano następujące nagrody:

Czytnik e-booków Kobo Glo

V. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

§ 1

1. Uczestnik oświadcza, że przysługują mu autorskie prawa osobiste i majątkowe do wszystkich zgłoszonych do Konkursu zgłoszeń i prawa te nie są obciążone prawami osób trzecich oraz jest uprawniony do rozporządzania nimi w zakresie i celu opisanym w ust.1.

§ 2

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za problemy techniczne powstałe w trakcie przesyłania materiałów konkursowych, w szczególności za problemy z łączem internetowym.

§ 3

W przypadku naruszenia Regulaminu, osoby odpowiedzialne powołane przez Organizatora mogą wykluczyć Uczestnika na każdym etapie Konkursu.

§ 4

W kwestiach nieuregulowanych Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego.

§ 5

Zgłoszenie się do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją warunków zapisanych w niniejszym Regulaminie.

Wyłączyliśmy komentarze, gdyż nie nadążaliśmy z odpisywaniem na nie :) 

Nie chcielibyśmy żeby ktokolwiek z naszych Czytelników poczuł się zaniedbany. Jeśli macie pytania odnośnie podróży, kempingów, parków rozrywki czy gier i zabaw śmiało piszcie do nas maila: globtroterek@op.pl , kontakt@globtroterek.com lub wiadomość prywatną na Facebooku www.facebook.com/globtroterek Tam odpowiadamy najszybciej jak się da :)