Polska z dzieckiem. Atrakcje dla dzieci na Pomorzu - Łeba i okolice

Dzisiaj pokażemy kolejne atrakcje, które testowaliśmy dla Was Pomorską Regionalną Organizacją Turystyczną i Dzieckiem w Podróży. Tym razem udaliśmy się w okolice Łeby. Pokażemy miejsca, które są genialne dla dzieciaków i rodziców. Podpowiemy, gdzie znajdziecie rekiny, pingwiny i foki, a gdzie dinozaury, rodzinkę Flinstonów i mnóstwooooo fantastycznych placów zabaw i atrakcji. Pokażemy dlaczego zachwyciły nas łebskie wydmy i jak fajnie podróżuje się meleksami ;) A na deser dorzucimy restaurację w przepięknym miejscu. Zaczynamy!
Podróże z dzieckiem - Sea Park Sarbsk (opinia) podróże z dziećmi

Kilka kilometrów od Łeby znajdziecie morską krainę, Sea Park Sarbsk, w której spędzicie niezapomniane godziny. W Sarbsku znajduje się ogromne fokarium, w którym mieszkają uchatki, kontiki i foki. O wyznaczonych godzinach odbywają się pokazy z udziałem tych uroczych stworzeń. W całym parku znajdziecie też makiety zwierząt i ssaków morskich, naturalnej wielkości. A wszystko to przeplatane jest świetnymi placami zabaw, wrakami statków oraz pokazami 3 D. Link do strony Sea Parku TU.

Podróże z dzieckiem - Łeba Park

Z krainy morskich stworzeń przenieśliśmy się w czasy prehistoryczne do Łeba Parku. Park Dinozaurów jest ogromny i na pobyt w nim warto przeznaczyć min. kilka godzin, a najlepiej cały dzień. My nie mieliśmy niestety tyle czasu i nie udało nam się skorzystać ze wszystkich atrakcji, a jest ich tutaj ogrom ;) Podczas spaceru wyznaczoną trasą mijacie po drodze naturalnej wielkości dinozaury, a co kilka kroków świetne atrakcje. Nas urzekły pojazdy rodzinki Flinstonów ;) Dzieci nie będą chciały stąd wyjść! Strona Łeba Parku - KLIK.
Ruchome wydmy w Łebie

Rodzinne parki rozrywki są świetne, ale to co najpiękniejsze w Łebie to natura! Ruchome wydmy w Słowińskim Parku Narodowym to unikalne miejsce na mapie Polski. Zakochaliśmy się w nim od pierwszego wejrzenia. Miękki piasek, zachodzące słońce, szum fal i bryza od morza to najlepsza reklama tej okolicy. Na wydmy można dotrzeć pieszo, rowerem lub meleksem. My wybraliśmy ten ostatni środek transportu i był to super wybór. Przejażdżka autem trwa kilka minut i jest fajną przygodą. Gwarantuję, że dzieci będą zachwycone. 

Pałac Poraj - opinia 

Jeśli lubicie pyszną kuchnię i piękne wnętrza to polecamy udać się na obiad do Pałacu Poraj, oddalonego od Łeby o kilka kilometrów. W ciszy, spokoju, w pięknych okolicznościach przyrody czeka na Was pyszna polska kuchnia. My do dziś wspominamy genialną zupę orzechową. Mniam! Więcej informacji o tym miejscu TUTAJ.Jeśli planujecie pobyt w Łebie zerknijcie na stronę Lokalnej Organizacji Turystycznej Błękitna Kraina  - http://www.lotleba.pl/ . Znajdziecie tu sporo  informacji o tym co zobaczyć, gdzie spać i dobrze zjeść. Udanego pobytu na Pomorzu!
Zapraszamy na filmik :) (tylko oglądajcie w HD)Wyłączyliśmy komentarze, gdyż nie nadążaliśmy z odpisywaniem na nie :) 
Nie chcielibyśmy żeby ktokolwiek z naszych Czytelników poczuł się zaniedbany. Jeśli macie pytania odnośnie podróży, kempingów, parków rozrywki czy gier i zabaw śmiało piszcie do nas maila: globtroterek@op.pl , kontakt@globtroterek.com lub wiadomość prywatną na Facebooku www.facebook.com/globtroterek Tam odpowiadamy najszybciej jak się da :)