Nasza nowa, wszystkowiedząca kumpelka kałamarnica ;) Poznajcie Squid!

Oto Squid (po polsku - kałamarnica). Nasza nowa kumpelka, która zamieszkała w rodzinnych smartfonach ;) Jest sprytna, zwinna i w modnej szacie graficznej. Do tego przedstawia najświeższe newsy z Polski i świata, opowiada o tym co dzieje się w biznesie, sporcie, motoryzacji czy kulturze. Zna się na kuchni, muzyce, książkach i zdrowiu. Lubi też plotkować ;) Ale to czym nas ujęła, to jej słabość do podróży. No i to co w tym wszystkim najfajniejsze to fakt, że Wy też możecie się z nią zaprzyjaźnić ;)Aplikacja Squid

Squid jest nową aplikacją mobilną, która zawiera najważniejsze newsy i najlepsze artykuły z sieci. Wy wybieracie jaka tematyka Was interesuje. Wskazujecie ulubione kategorie, a Squid zadba o to, by zawsze znajdowały się tam najświeższe informacje. Dodatkowo możecie zaznaczać, zakreślać, rysować czy dopisywać komentarze do artykułów i w prosty sposób udostępniać je znajomym. Squid możecie "złowić" na swoje urządzenie mobilne korzystając z App Store lub Google Play. Więcej o Squid możecie przeczytać TUTAJ.


https://itunes.apple.com/pl/app/squid-your-news-buddy/id1064860074https://play.google.com/store/apps/details?id=co.squidapp.squid&hl=pl

Dlaczego piszemy o Squid? Bo mamy tą ogromną przyjemność znaleźć się wśród autorów tekstów pojawiających się w kategorii "Podróże" :) A towarzystwo mamy doborowe! Są to największe polskie portale i cenieni blogerzy podróżniczy. Do przeczytania! Wyłączyliśmy komentarze, gdyż nie nadążaliśmy z odpisywaniem na nie :) 
Nie chcielibyśmy żeby ktokolwiek z naszych Czytelników poczuł się zaniedbany ;) Jeśli macie pytania odnośnie podróży, kempingów, parków rozrywki czy gier i zabaw śmiało piszcie do nas maila: globtroterek@op.pl lub wiadomość prywatną na Facebooku www.facebook.com/globtroterek Tam odpowiadamy najszybciej jak się da :)