Park rozrywki z dzieckiem - Legoland Deutschland - Holiday Village

Artykuł powstał w ramach współpracy z Dziecko w Podróży

Po całodniowych szaleństwach w Legolandzie Deutschland, o których pisaliśmy TUTAJ, przyszedł czas na wypoczynek. Fantastyczne warunki zapewnia wioska Legoland. 
Wioska Legoland w Niemczech  (opinie)


To ogromny teren, położony wśród zieleni, pełen atrakcji dla dzieci i wspaniałych miejsc noclegowych.

Z wioski do Legolandu można się dostać pieszo. Spacer trwa około 10 minut, a trasa przebiega przez park.

Legoland Niemcy - kemping

Na terenie wioski oferowane są rożne rodzaje zakwaterowania. Jest ogromny kemping dla namiotów, przyczep i kamperów. Są też tzw. beczki kempingowe oraz murowane domki. 

Hotel Legoland Niemcy - opinia

Najbardziej spektakularne i robiące wrażenie zakwaterowanie to budynki hotelu Legoland. Trzy osobne zamki  - King's Castle, Knight's Castle i otwarty w tym sezonie Dragon Castle gwarantują, że poczujecie się ugoszczeni po królewsku.
Chodźcie na wirtualną wycieczkę po legolandowej wiosce :)Wyłączyliśmy komentarze, gdyż nie nadążaliśmy z odpisywaniem na nie :) 
Nie chcielibyśmy żeby ktokolwiek z naszych Czytelników poczuł się zaniedbany ;) Jeśli macie pytania odnośnie podróży, kempingów, parków rozrywki czy gier i zabaw śmiało piszcie do nas maila: globtroterek@op.pl lub wiadomość prywatną na Facebooku www.facebook.com/globtroterek Tam odpowiadamy najszybciej jak się da :)