Zapraszamy na fotograficzną grę miejską w ramach Wrocławskiego Festiwalu Podróżniczego Równoleżnik Zero!

UWAGA! W zawiązku z awarią poczty Organizatora zgłoszenia należy wysyłać na adres: mediateka@biblioteka.wroc.pl oraz globtroterek@op.pl 
Jeśli wysłaliście zgłoszenie na poprzednio podany adres:kontakt@rownoleznikzero.pl i nie otrzymaliście potwierdzenia uczestnictwa,  przekażcie wysłanego maila na podane wyżej adresy!
 
Wrocławski Festiwal Podróżniczy Równoleżnik Zero
Już wkrótce kolejna odsłona Równoleżnika. Tym razem w dniach 7-9 kwietnia organizatorzy zabiorą nas w podróż po Europie. A ponieważ Europę znamy i zwiedzamy, postanowiliśmy wziąć czynny udział w Festiwalu :) 
Fotograficzna gra miejska Europejskie Klimaty
Jak dobrze wiecie uwielbiamy gry miejskie (szerzej pisaliśmy o tym TU). Dlatego tym bardziej sprawia nam radość możliwość zaproszenia Was do udziału w naszej autorskiej grze miejskiej, która odbędzie się w ramach Festiwalu. 

W sobotni poranek, 9 kwietnia, zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku 5-10 lat na krótkie warsztaty fotograficzne dla dzieci, prowadzone przez Globtroterka. Po krótkiej prezentacji,  jak robić fajne zdjęcia, rodzinne drużyny wyruszą na ulice Wrocławia, by odnaleźć pięciu Mieszkańców Europy. Przez ostatnie tygodnie, całą rodzinką, wymyślaliśmy dla Was zagadki związane z europejskimi krajami i zadania fotograficzne. Gwarantujemy dużo śmiechu, rodzinną rywalizację i sporą dawkę świetnej zabawy! Aby wziąć udział w grze konieczne jest posiadanie przynajmniej jednego aparatu fotograficznego (mogą być to być aparaty kompaktowe, lustrzanki oraz urządzenia wyposażone we wbudowane aparaty tj. tablety czy smartphony). Liczba drużyn jest ograniczona - od 4 kwietnia rozpoczną się zapisy. Szczegóły i regulamin znajdziecie na stronie http://rownoleznikzero.pl/?p=3379Mamy nadzieję, że wkrótce spotkamy się w Europejskich Klimatach :)