Polska z dzieckiem. Rodzinne szusowanko w Zieleńcu czyli gdzie na narty z dzieckiem

Jak odczarować zimę?

Musimy się Wam przyznać, że dotychczas na myśl o zimie robiło nam się słabo ;) Ale w tym sezonie wszystko się zmieniło! W przyszłości z niecierpliwością będziemy wypatrywać pierwszych płatków śniegu i śledzić komunikaty dla narciarzy. 

Zieleniec z dzieckiem

W styczniu po raz pierwszy wszyscy wskoczyliśmy w buty narciarskie. Zaczęliśmy naukę pod okiem Centrum Szkolenia Sportów Zimowych Mieszko w Zieleńcu  Polecamy baaardzo! 


Stok jest idealny dla początkujących narciarzy, a warunki pogodowe prawie alpejskie ;) A w czasie przerwy nic nie smakuje lepiej niż gorąca czekolada wypita na stoku. Przy okazji można zrobić rodzinną fotkę odbitą w goglach ;) 


Jeśli zastanawiacie się nad rodzinną nauką szusowania to polecamy w 100%. To naprawdę świetna zabawa. Zresztą zobaczcie sami :)Wyłączyliśmy komentarze, gdyż nie nadążaliśmy z odpisywaniem na nie :) 
Nie chcielibyśmy żeby ktokolwiek z naszych Czytelników poczuł się zaniedbany ;) Jeśli macie pytania odnośnie podróży, kempingów, parków rozrywki czy gier i zabaw śmiało piszcie do nas maila: globtroterek@op.pl lub wiadomość prywatną na Facebooku www.facebook.com/globtroterek Tam odpowiadamy najszybciej jak się da :)