Londyn z dzieckiem - Fruwanie nad Tamizą czyli London Eye

Podróże z dzieckiem - Londyn

London Eye powstało w 1999 roku. Od tego czasu zdążyło na stałe wpisać się w krajobraz miasta i stać się jednym z jego symboli.

fot. GlobtroterekTen diabelski młyn ma wysokość 135 metrów i posiada 32 kabiny pasażerskie. Pełen obrót trwa 30 minut, a kabiny poruszają się tak powoli, że zwiedzający wsiadają i wysiadają bez zatrzymywania się koła.

 


Z kabin rozpościera się fantastyczny widok na miasto i Tamizę.  Dzięki temu z łatwością mogliśmy odnaleźć zwiedzane wcześniej obiekty.

 
 
 
 

Kabiny są przestronne i klimatyzowane. Znajdują się w nich multimedialne ekrany na których można wyklikać informacje o widzianych z góry obiektach.

Bilet dla osoby dorosłej kosztuje ok. 25 funtów. Dzieci płacą 20 funtów. Warto kupić bilet on-line, bo jest on wtedy kilka funtów tańszy. Można też nabyć bilety łączone z np. rejsem po Tamizie. Szczegółowy cennik znajdziecie na oficjalnej stronie London Eye  https://www.londoneye.com/tickets-and-prices/general-tickets/


A na koniec krótki filmik z przejażdżki :) Kto frunie z nami?
 

Wyłączyliśmy komentarze, gdyż nie nadążaliśmy z odpisywaniem na nie :) 
Nie chcielibyśmy żeby ktokolwiek z naszych Czytelników poczuł się zaniedbany ;) Jeśli macie pytania odnośnie podróży, kempingów, parków rozrywki czy gier i zabaw śmiało piszcie do nas maila: globtroterek@op.pl lub wiadomość prywatną na Facebooku www.facebook.com/globtroterek Tam odpowiadamy najszybciej jak się da :)