Holandia z dzieckiem. Holandia w miniaturze i zabawa w Madurodam

Madurodam w Hadze

Dziś zabierzemy Was na spacer po całej Holandii :) Na terenie jednego parku miniatur zgromadzono wszystkie najważniejsze zabytki i obiekty kraju. 


Wszystkie budowle są w skali 1:25 i odtworzone są ze wszystkimi szczegółami. Przy wejściu otrzymuje się przewodnik, w którym dokładnie opisane są wszystkie eksponaty.


 


Madurodam odwiedziliśmy w ostatni dzień naszej majówki. Dzięki temu z łatwością odnaleźliśmy budowle, które widzieliśmy wcześniej w oryginale ;) To była świetna powtórka i odświeżenie wiadomości z całego pobytu. A przy okazji zobaczyliśmy miejsca do których w przyszłości chcemy się udać :)


Interaktywna zabawa

W ostatnich latach park został odnowiony i unowocześniony. Pojawiły się interaktywne postacie i ekrany na których można obejrzeć filmy. Dodatkowo jest wiele fajnych zadań dla dzieci. Można załadować kontenerowiec w rotterdamskim porcie, ugasić pożar na statku, wprowadzić wiatraki w ruch, wziąć udział w aukcji kwiatów czy sprawdzić ile waży holenderski ser.

Przy wejściu otrzymuje się kartę, dzięki której można zapisać zadania wykonywane na ekranach i przesłać na swój adres e-mail. To fajna pamiątka z tego miejsca. Po powrocie do domu wydrukowaliśmy zapisane obrazki i wkleiliśmy do dziennika podróży :)

 
Madurodam to świetne miejsce dla całej rodzinki! Zobaczcie sami :)


 

Powiązane wpisy:

1. 10 NAJ Amsterdamu.
2. Smerfowe zabawy w Delft.
3.  Fotografia MAKRO w Keukenhof.
4. Holenderskie specjały w Kinderdijk.

Wyłączyliśmy komentarze, gdyż nie nadążaliśmy z odpisywaniem na nie :) 
Nie chcielibyśmy żeby ktokolwiek z naszych Czytelników poczuł się zaniedbany ;) Jeśli macie pytania odnośnie podróży, kempingów, parków rozrywki czy gier i zabaw śmiało piszcie do nas maila: globtroterek@op.pl lub wiadomość prywatną na Facebooku www.facebook.com/globtroterek Tam odpowiadamy najszybciej jak się da :)