Fotoksiążka od Saal - Digital Polska

Ogarnięcie zdjęć z podróży :)
Odkąd Globtroterek sięgnął po aparat, z każdej wyprawy wracamy z tysiącami zdjęć i godzinami nakręconych filmów. Ogarnięcie całości zajmuje sporo czasu, szczególnie, gdy po powrocie musimy się szykować do kolejnego wyjazdu. Ilość globtroterkowych zdjęć zwiększa się z prędkością światła, więc już dawno obiecałam sobie, że stworzę fotoksiążkę z tych ujęć. Dlatego prezent saal-digital.pl był strzałem w 10 :) Fotoksiążka
Stworzenie globtroterkowego portfolio okazało się świetną zabawą. Program do projektowania jest banalnie prosty w obsłudze, ale pozwala stworzyć niebanalne dzieła. Znajdziecie tam wiele szablonów, różnokolorowe tła, clip-arty i obramowania zdjęć. Fotoksiążkę tworzył sam Globtroterek, przy niewielkiej mojej pomocy. Skoro świetnie poradził sobie z nim kilkulatek to najlepszy dowód na intuicyjność programu i łatwość obsługi :) Bardzo duży plus za kontakt e-mailowy. Na bieżąco byliśmy informowani na jakim etapie znajduje się produkcja książki. Mogliśmy też podejrzeć nasz projekt on-line. 


Jeszcze większy plus za szybkość realizacji zlecenia i wysyłkę. Pomimo, że przesyłkę nadano w Niemczech, w ciągu 4 dni od zlecenia kurier zapukał do naszych drzwi. 

 
A największy plus za jakość fotoksiążki!  Fantastyczne wykonanie, kolory zgodne z oryginałem, grube kartki i genialne łączenie stron! Dzięki temu ostatniemu zdjęcia umieszczone na zgięciu nie tracą na jakości.

Jeśli szukacie pomysłu na prezent lub porządkujecie rodzinne archiwum to z pewnością możemy Wam polecić ten produkt!

Wyłączyliśmy komentarze, gdyż nie nadążaliśmy z odpisywaniem na nie :) 
Nie chcielibyśmy żeby ktokolwiek z naszych Czytelników poczuł się zaniedbany ;) Jeśli macie pytania odnośnie podróży, kempingów, parków rozrywki czy gier i zabaw śmiało piszcie do nas maila: globtroterek@op.pl lub wiadomość prywatną na Facebooku www.facebook.com/globtroterek Tam odpowiadamy najszybciej jak się da :)