Londyn z dzieckiem. Dziennik podroży z Londynu

Dziennik podróży

Naszą rodzinną tradycją stało się już prowadzenie dziennika podróży. Przywieźliśmy już taki z Holandii ( klik TU) oraz z wakacji we Francji i we Włoszech (klik TU). Dziennik podróży zawiera nasze wszystkie wspomnienia, pamiątki i opisy każdego dnia. Pilnie notujemy co zwiedziliśmy, jakie miejsca zobaczyliśmy, a nawet jaka była pogoda i co śmiesznego się wydarzyło :) 


Wklejamy do dziennika pamiątkowe monety, bilety wstępów i zdjęcia. Każdego wieczoru rysujemy w dzienniku to co podobało nam się w danym dniu najbardziej.
 

Londyn z dzieckiem

Podczas naszego kilkudniowego pobytu w Londynie naszym głównym zadaniem było znalezienie św. Mikołaja (o czym pisaliśmy TUTAJ). Jednak poza tym graliśmy w fotograficzną grę miejską oraz uliczną grę Ninjago. 

Do tego odwiedziliśmy miejsca, których nie może zabraknąć podczas zwiedzania Londynu z dzieckiem - M&M's World, London Eye, Obserwatorium w Greenwich czy Muzeum Historii Naturalnej. 


O tym wszystkim napiszemy w najbliższym czasie, a tymczasem zapraszamy na multimedialny dziennik podroży ;)


 

Specjalnie z KidsTravel.pl przygotowaliśmy do pobrania Dziennik Podróży w PDF - do ściągnięcia TUTAJ!Wyłączyliśmy komentarze, gdyż nie nadążaliśmy z odpisywaniem na nie :) 
Nie chcielibyśmy żeby ktokolwiek z naszych Czytelników poczuł się zaniedbany ;) Jeśli macie pytania odnośnie podróży, kempingów, parków rozrywki czy gier i zabaw śmiało piszcie do nas maila: globtroterek@op.pl lub wiadomość prywatną na Facebooku www.facebook.com/globtroterek Tam odpowiadamy najszybciej jak się da :)