Londyn z dzieckiem. Cukierkowy raj w M&M's World w Londynie

M&M's World London

Planując podróż do Londynu wiedzieliśmy, że bez tej atrakcji się nie obędzie :) Znajdziecie ją na Swiss Court, 1 Leicester Square, w pobliżu Piccadilly Circus.
Jeśli nie możecie sobie wyobrazić wielkiego, 4 piętrowego sklepu pełnego cukierków i gadżetów z nimi związanych to zapraszamy na krótką relację :)
M&M'sy w Londynie

Liczba kolorów oferowanych cukierków przypomina paletę kolorów w Photoshopie :) W wielkich tubach znajdują się drażetki w przeróżnych odcieniach. Wystarczy podstawić swój woreczek i pociągnąć za dźwignię. Ostrzegamy tylko, że nasypuje się łatwo, ale kwota do zapłaty może już taka słodka nie być ;)
Postacie
Żółty czy Czerwony? My lubimy wszystkie :)


 

Kolekcja Star Wars
Najbardziej spodobała nam się seria Star Wars, a M&M'sowy Darth Vader skradł nasze serca :)
Ubrania M&M's

Sklep pełen jest ubrań - dla dużych i dla małych, w różnym wieku i rozmiarze. Poczynając od bluz, T-shirtów, przez piżamy, na majtkach i skarpetkach kończąc. Wszystko oczywiście z M&M'sami.Gadżety M&M's

Kubki, artykuły biurowe, zabawki, pluszaki i czego tylko sobie nie wymarzycie to na pewno tu znajdziecie :)
Londyńskie akcenty
Jak na Londyn przystało nie mogło zabraknąć piętrowego autobusu czy budki telefonicznej.A teraz chodźcie z nami na zakupy :) 
Uwaga! Zaleca się oglądanie filmiku z paczką M&M'sów pod ręką :DWyłączyliśmy komentarze, gdyż nie nadążaliśmy z odpisywaniem na nie :) 
Nie chcielibyśmy żeby ktokolwiek z naszych Czytelników poczuł się zaniedbany ;) Jeśli macie pytania odnośnie podróży, kempingów, parków rozrywki czy gier i zabaw śmiało piszcie do nas maila: globtroterek@op.pl lub wiadomość prywatną na Facebooku www.facebook.com/globtroterek Tam odpowiadamy najszybciej jak się da :)