Hotel Legoland Billund Resort w Danii

Hotel Legoland w Danii (opinie)

Generalnie nie przepadamy za hotelami i wolimy nasz namiot, ale hotel Legoland to zupełnie inna bajka ;) I to bajka w dosłownym tego słowa znaczeniu :)
Już od wejścia można poczuć, że znajdujemy się w świecie klocków. Postacie zbudowane z LEGO witały nas na każdym kroku. Ściana w recepcji wyłożona jest chyba tryliardem figurek ;)


Co chwilę napotykaliśmy miejsca do zabawy.

Jak już pobudowaliśmy z klocków to mogliśmy pobawić się w sali gier.

Albo obejrzeć bajkę wyświetlaną na projektorze.
 Wystrój hotelu ani na chwilę nie pozwala zapomnieć, że znajdujemy się w świecie klocków LEGO. Dosłownie wszystko jest z klocków - od figurek, przez elementy dekoracyjne ścian, po kosze na śmieci i skrzynkę pocztową. 
Nawet toalety są odjazdowe :D 


Rodzaje pokoi
Poza wystrojem sal ogólnodostępnych, rezerwując pobyt w hotelu, możecie wybrać jeden z pokojów tematycznych m.in. królewski, przygodowy, piracki czy pokój w stylizacji bajki Lego Friends. Nie będziecie mieli problemu ze zorientowaniem się w której części hotelu jesteście, bo idąc korytarzami przeniesiecie się do zamku, piramidy albo statku pirackiego ;)

Ahoj piraci!
My zdecydowaliśmy się na pokój piracki. Na dwie doby staliśmy się wilkami morskimi. Pokój przypominał kajutę. Trupie czaszki, mapa skarbów na ścianie czy żyrandole wyglądające jak lampy naftowe świetnie oddawały piracki klimat.

Wykorzystaliśmy nasz pokój do sesji pirackiej ;)


Pobyt w Legolandzie (o którym pisaliśmy TUTAJ) + noclegi w Hotelu Legoland = Podwójna Zabawa :) Zobaczcie sami: