Piękna Nerja i morze mgły

Nerja
Małe, andaluzyjskie miasteczko położone na wybrzeżu. Urok Nerji polega na tym, że nie zniszczono jej wielkimi hotelami i nowoczesnymi apartamentowcami.
Najpopularniejszy widok rozpościera się z Balkonu Europa, umieszczonego na skalistym przylądku.  

Skąd ta mgła?
Wybraliśmy się do Nerji na popołudniowy spacer. Gdy znaleźliśmy się w centrum, nagle otoczyła nas gęsta mgła. Morze zamieniło się w mleczną parę. Wykorzystaliśmy to na pogadankę co to za zjawisko pogodowe i skąd się bierze ;) Rowerkiem biegowym po Balkonie Europa
Podczas gdy rodzice rozgrzewali migawkę w aparacie do czerwoności, Globtroterek wraz z przyjaciółką postanowił pościgać się na rowerkach :)
Selfie musi być :)Gdy wiatr rozwiał mgłę, naszym oczom ukazał się piękny widok. 


Lody
Nie mogło być inaczej ;) Na kolację były najpyszniejsze lody w mieście. I to zjedzone w doborowym towarzystwie :)Wyłączyliśmy komentarze, gdyż nie nadążaliśmy z odpisywaniem na nie :) 
Nie chcielibyśmy żeby ktokolwiek z naszych Czytelników poczuł się zaniedbany ;) Jeśli macie pytania odnośnie podróży, kempingów, parków rozrywki czy gier i zabaw śmiało piszcie do nas maila: globtroterek@op.pl lub wiadomość prywatną na Facebooku www.facebook.com/globtroterek Tam odpowiadamy najszybciej jak się da :)