Do przeczytania po majówce :)

 
Ruszamy na podbój Holandii :) W planach mamy zwiedzanie miasteczek m.in. słynącego z porcelany Delft czy uroczego Haarlemu. Planujemy degustację sera żółtego w Goudzie i Edamie. Wybierzemy się na wycieczkę po amsterdamskich kanałach, odwiedzimy Keukenhof – najpiękniejszy, wiosenny ogród Europy i zrobimy sesję zdjęciową na polach tulipanowych.
Dodatkowo planujemy udział w corocznej paradzie kwiatowej Bloemencorso oraz w tradycyjnym targu sera w Alkmaar.

Będziemy szukać pirackiego skarbu na wybrzeżu Morza Północnego.  Na jeden dzień zamienimy się w smerfy :) Poznamy ciekawostki o Holandii i "NAJ" Amsterdamu.  Dużo czasu spędzimy na szaleństwach w parku rozrywki Duinrell i parku wodnym TikiBad.

Spakowaliśmy pomarańczowe stroje i wspólnie z mieszkańcami Holandii będziemy świętować Dzień Króla. To narodowe święto słynie z  festiwali, jarmarków oraz pomarańczowego koloru, symbolu obecnie panującej monarchii, który widoczny jest w strojach mieszkańców, ozdobach domów i ulic.


Relację z wyjazdu umieścimy na blogu po powrocie. Na bieżąco możecie śledzić nasze przygody na:

  • Facebooku 
          https://www.facebook.com/globtroterek
  • Instagramie
          https://instagram.com/globtroterek/
  • Google +
           https://plus.google.com/u/0/106261720312256330761/posts

A na koniec kilka zdjęć z ostatniego pobytu w okolicach Lisse i Keukenhof :)

Wyłączyliśmy komentarze, gdyż nie nadążaliśmy z odpisywaniem na nie :) 
Nie chcielibyśmy żeby ktokolwiek z naszych Czytelników poczuł się zaniedbany ;) Jeśli macie pytania odnośnie podróży, kempingów, parków rozrywki czy gier i zabaw śmiało piszcie do nas maila: globtroterek@op.pl lub wiadomość prywatną na Facebooku www.facebook.com/globtroterek Tam odpowiadamy najszybciej jak się da :)