Międzynarodowe Targi Turystyczne i spotkanie z Nelą Małą Reporterką :)


Kiedy przeczytaliśmy informację, że podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Turystycznych planowane jest spotkanie z Nelą Małą Reporterką, wiedzieliśmy, że niedzielnie popołudnie spędzimy we wrocławskiej Hali Stulecia. 

Na początek zagraliśmy w japońskie szachy przy stoisku Fundacji Przyjaźni Polsko - Japońskiej NAMI
Przywitaliśmy się z dinozaurami i podziwialiśmy makietę Kolejkowa, obiecując sobie, że w końcu się tam wybierzemy ;)
Na stoisku Humanitarium Globtroterek czynnie eksperymentował ;) 


 W efekcie reakcji chemicznych powstały kolorowe wulkany.


Przejrzeliśmy ofertę wielu wystawców w Polski i zagranicy. Szukaliśmy atrakcji dla dzieci, ścieżek rowerowych i fajnych kempingów. Wróciliśmy ze sporą ilością materiałów, map i folderów. Mam nadzieję, że sporo z nich wykorzystamy podczas wiosny i lata.

 

Nela Mała Reporterka
Globtroterek jest fanem Neli Małej Reporterki i z uwagą śledzi przygody tej dzielnej dziewczynki. Jeśli jeszcze nie widzieliście wszystkich wypraw Neli, koniecznie wejdźcie tutaj - Nela Mała Reporterka.
Książki Neli zajmują honorowe miejsce w globtroterkowej biblioteczce.  Dzisiaj, podczas spotkania, obie książki zostały podpisane przez Nelę z dedykacją dla Globtroterka :)Pamiątkowa fotka :)Podczas godzinnego spotkania Nela opowiadała dzieciom o swoich wyprawach i pokazywała pamiątki z podróży. Zainteresowanie spotkaniem było ogromne. Na koniec Mała Reporterka fachowo przeprowadziła quiz z nagrodami. :) Spotkanie było fantastyczne, a Nela to bardzo mądra, sympatyczna i wesoła dziewczynka. Trzymamy mocno kciuki za kolejne wyprawy i życzymy wielu niezapomnianych przygód.


Włoska kuchnia
Ostatnim punktem programu, którego nie mogliśmy odpuścić, było wspólne gotowanie organizowane przez portal "Z Dziećmi w podróży"  i Akademię Młodego Kucharza. Jako, że pora była obiadowa, pyszna włoska sałatka przygotowana przez Globtroterka zniknęła w 5 sekund ;) Dodatkowo Globtroterek wygrał zaproszenie na zajęcia do Akademii , więc zapewne wkrótce odwiedzimy to miejsce i Wam o nim napiszemy. 

Następne Targi Turystyczne za rok. Już teraz wiemy, że nas na nich nie zabraknie ;)


Wyłączyliśmy komentarze, gdyż nie nadążaliśmy z odpisywaniem na nie :) 
Nie chcielibyśmy żeby ktokolwiek z naszych Czytelników poczuł się zaniedbany ;) Jeśli macie pytania odnośnie podróży, kempingów, parków rozrywki czy gier i zabaw śmiało piszcie do nas maila: globtroterek@op.pl lub wiadomość prywatną na Facebooku www.facebook.com/globtroterek Tam odpowiadamy najszybciej jak się da :)