Rodzinka na hulajnogi!

Frajda dla całej rodziny :)

Hulajnoga kojarzy się z dzieciństwem i małymi brzdącami przebierającymi szybko nóżkami i odpychającymi się podczas spaceru. Tymczasem hulajnoga to świetna zabawa również dla dorosłych! Przyznam, że mnie zachwyciła możliwość przemieszczania się w ten sposób.


Zaopatrzeni w kaski i hulajnogi ruszyliśmy na poszukiwanie odpowiedniego miejsca, by móc na nich poszaleć. Dotarliśmy do Stadionu Miejskiego we Wrocławiu.U podnóża tej ogromnej budowli znajduje się fantastyczny plac, idealny dla rolkarzy i miłośników hulajnogi.Brak spacerowiczów i (jak to powiada mój ulubiony bohater z bajki "Auta" - Guido) powierzchnia "gładka jak pupa archanioła" :) spowodowały, że okolica  awansowała na jedno z moich ulubionych miejsc do uprawiania sportu. Podczas tegorocznych wakacji będziemy testować również inne miejsca, ale obawiam się, że stadion bardzo wysoko podniósł poprzeczkę. Hulajnogi znalazły się również na mojej liście rzeczy do zabrania na wakacje :)Jeśli macie ochotę poczuć wiatr we włosach i  szukacie czegoś co spowoduje, że uśmiech nie będzie Wam schodził z twarzy to gorąco polecam zakup takiego sprzętu. Zobaczcie jak fajnie tak rodzinnie śmigać na hulajnogach :)

 

Wyłączyliśmy komentarze, gdyż nie nadążaliśmy z odpisywaniem na nie :) 
Nie chcielibyśmy żeby ktokolwiek z naszych Czytelników poczuł się zaniedbany ;) Jeśli macie pytania odnośnie podróży, kempingów, parków rozrywki czy gier i zabaw śmiało piszcie do nas maila: globtroterek@op.pl lub wiadomość prywatną na Facebooku www.facebook.com/globtroterek Tam odpowiadamy najszybciej jak się da :)