Globtroterkowe zabawy - gry miejskie, rodzinne zabawy i dużo śmiechu :)


globtroterek, gry miejskie, wakacje z dzieckiem, blog podróżniczy, podróże z dzieckiem,

Czas wspólnych wyjazdów to dla nas również czas spędzony na wspólnej zabawie. Staramy się aby podczas tych dni było dużo gier i zabaw angażujących całą rodzinę. To świetne sposoby na wesołe spędzanie czasu, a w przypadku dorosłych - powrotu do beztroskiego dzieciństwa :)Mamy fioła na punkcie gier miejskich :) Nie ma lepszej opcji na rodzinne zwiedzanie. 
Nasze gry możemy podzielić na trzy grupy:globtroterek, gry miejskie, wakacje z dzieckiem, blog podróżniczy, podróże z dzieckiem,

Globtroterkowa torba podróżnika


Globtroterkowa torba zawiera wszystkie przedmioty potrzebne do zabaw i poznawania świata. Koniecznie musi się tam znaleźć lupa, lornetka i aparat. W przypadku wypoczynku nad wodą zawsze mamy ze sobą zabawki do piasku (wiaderko, łopatka, foremki, sitko) oraz do wody (dmuchane zabawki do pływania, piłkę plażową, pistolety na wodę). Niezbędne zawsze są kredki, flamastry, blok, książka z naklejkami, nożyczki,  taśma klejąca, mały klej i papier kolorowy. Są tam różnej wielkości piłki – zarówno takie do kopania jak i kilka małych plastikowych piłek, przydatnych do zabaw np. w basenie. W torbie zawsze jest też kolorowa kreda, kilka autek, ulubiona podusia i maskotka. Zabieramy ze sobą  gry planszowe, które uwielbia cała rodzina oraz zestaw do puszczania baniek mydlanych. Zawsze znajdzie się też miejsce na mały latawiec, idealny do obsługi przez kilkulatka i kilka balonów.

Gorąco polecam zabrać ze sobą dziennik podróży. Możecie co wieczór uzupełniać w nim informacje co ciekawego działo się tego dnia, jakie miejsca zwiedziliście lub w jakie zabawy się bawiliście. Tam wpisujemy śmieszne historyjki, wklejamy pamiątki, malujemy widoczki. A po powrocie uzupełniamy o zdjęcia z podróży. Cudownie jest wrócić do wspomnień podczas zimowych, mroźnych wieczorów.
globtroterek, gry miejskie, wakacje z dzieckiem, blog podróżniczy, podróże z dzieckiem,